Niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa -12.05.2024 – Kluszkowce

 1. Zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele wieczorem o godz. 18,30 w kaplicy w niedziele po mszy .
 2. Dziś w naszym kościele uroczystość I komunii św. o godz. 11,30. Dzieci z rodzicami zapraszamy tez na „biały tydzień. Jak w każdą druga niedziele miesiąca, dzisiejsza taca przeznaczona jest potrzeby inwestycyjne Parafii. Jak widać trwają prace na
  dachu kościoła. Prosimy o ofiarność na ten cel.
 3. W tym tygodniu w poniedziałek 13 maja w liturgii wspomnienie MB Fatimskiej, odpust w Czorsztynie. Suma wieczorem o godz. 18,.00, we wtorek święto Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, kapłana, męczennika, Patrona Polski. W piątek 17 maja w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od 6,30 do 19,00 wg porządku : od godz. 7-8 ul. Słoneczna ,Turystyczna od 8-9 Strażacka, Kamieniarska od 9-10 Zielona i Wżarowa od 10-11 Wspólna, Polna, Gorczańska Modrzewiowa od 11-12 Pienińska, Stylchyn, Szkolna, Gospodarcza, od 12 -13 Rozwojowa, Kluszkowianka od 13-14 Karpacka Borek, od 14-15 ul. Zdrojowa i Leśna, od 15-16 Podhalańska, Karmelicka od 16-17 Kamieniarska, Przedszkolaków , od 17-18 Róże różańcowe O 18,00 koronka do Bożego Miłosierdzia z procesją po procesji nabożeństwo majowe i msza święta wieczorna.
 4. Również w przyszłą niedziele w naszej parafii będziemy przeżywać rocznice I Komunii świętej o godz. 9,30 . Dlatego prosimy uczestniczących na Mszę św. na te godzinę o wybranie innej godziny by nie zajmować miejsca dla rodzin dzieci rocznicowych. Spowiedź dzieci i rodziców przed rocznica w piątek od godz. 17:00 .
 5. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Rafała Jankowski, kawaler z Grywałdu i Edyta Leśnicka panna w Kluszkowiec . zapowiedź druga.
 6. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre Nowiny w cenie 2 zł. i album o święty Szarbel, Zycie i cuda w cenie 25 zł
 7. Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: rodzicom dzieci komunijnych. W kaplicy : Ślęzak Magdalena, Wojtaszek Beata.
 8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
 9. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.