VI Niedziela Wielkanocna – 26 V 2019 – Kluszkowce

1. Dziś Dzień Matki. Niech zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych zmarłych. Przypominamy także, że dziś dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy do udziału w glosowaniu, wypełniając swój obywatelski i moralny obowiązek wobec Ojczyzny.

2. W tym tygodniu w piątek 31 maja zakończenie nabożeństw majowych z procesją po kościele z figurą Matki Bożej. Od soboty rozpoczną się nabożeństwa czerwcowe. Tak samo jak majowe przed mszą św. wieczorną o godz. 18.30, a w kaplicy w niedzielę po mszy św. porannej.

3. 1 czerwca przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 18.00, a potem litania do serca Pana Jezusa.

4. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie „Mężczyzn św. Józefa”.

5. Przyszła niedziela obchodzona jest jako niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. U ministrantów do nabycia jest nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre nowiny” w cenie 1 zł.

7. 22 czerwca odbędzie się pielgrzymka Róż różańcowych do Ludźmierza. Wyjazd o godz. 8.30 z spod kościoła. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Koszt 20 zł.

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

9. Do związku małżeńskiego przygotowują się:.. Kto by wiedział o przeszkodach proszony jest o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.