V Niedziela Wielkanocna – 19 V 2019 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby inwestycyjne parafii w kwocie 3110 zł. Dziś natomiast wspieramy budowę centrum rehabilitacyjnego dla dzieci z porażeniem mózgowym przy Sanktuarium w Berdyczowie, o którym nam opowiada o. Józef z Ukrainy. Przy wyjściu z kościoła do puszek można złożyć swój dar serca.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Bernardyna ze Sieny, we wtorek św. Jana Nepomucena – męczennika, w środę św. Rity – zakonnicy, w piątek wspomnienie MB Wspomożycielki Wiernych, w sobotę w naszym zakonie wspomnienie św. Magdaleny de Pazzi – Dziewicy.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 msze św. prymicyjną odprawi o. Marcin Karmelita Bosy, który 11 maja przyjął sakrament kapłaństwa. Po mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

4. Wszystkich, którzy podjęli duchową adopcję dziecka poczętego oraz tych, którym temat obrony życia jest bliski zapraszamy w przyszła sobotę na godz. 18.15 na różaniec w intencji dzieci nienarodzonych.

5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

6. Do związku małżeńskiego przygotowują się…

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

8. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.