VI Niedziela Wielkanocna – 26 V 2019 – Krośnica

1. Dziś Dzień Matki. Niech zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych zmarłych. Przypominamy także, że dziś dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy do udziału w glosowaniu, wypełniając swój obywatelski i moralny obowiązek wobec Ojczyzny.

2. W tym tygodniu w piątek 31 maja zakończenie nabożeństw majowych. Od soboty rozpoczną się nabożeństwa czerwcowe. O tej samej porze co nabożeństwa majowe.

3. 1 czerwca przypada I sobota miesiąca. Odwiedzin chorych w tym dniu nie będzie, będą one dopiero 4 czerwca od godziny 8:00. Adoracja NSPJ kół różańcowych o godzinie 18:00 z litanią do serca Pana Jezusa.

4. We wtorek po mszy św. wieczornej o 19:00 w Kluszkowcach spotkanie „Mężczyzn św. Józefa”.

5. Przyszła niedziela obchodzona jest jako niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. U ministrantów do nabycia jest nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre nowiny” w cenie 1 zł.

7. 22 czerwca odbędzie się pielgrzymka Róż różańcowych do Ludźmierza. Wyjazd o godz. 8.30 z spod kościoła. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Koszt 20 zł.

8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

9. Spotkanie 6 klasy przed bierzmowaniem w poniedziałek o godzinie 17:00

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Kamil Szczerba, kawaler z Limanowej i Sandra Oraczko, panna z Krośnicy, zapowiedź pierwsza. Ewentualne przeszkody między tymi osobami prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

12. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.