V Niedziela Wielkanocna – 19 V 2019 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby inwestycyjne parafii w kwocie ………. zł. Przeżywamy dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej. Proszę o dawanie dzieciom dobrego przykłady wiary, a dziś ofiarujmy im swoją modlitwę.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Bernardyna ze Sieny, we wtorek św. Jana Nepomucena – męczennika, w środę św. Rity – zakonnicy, w piątek wspomnienie MB Wspomożycielki Wiernych, w sobotę w naszym zakonie wspomnienie św. Magdaleny de Pazzi – Dziewicy.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 w Kluszkowcach msze św. prymicyjną odprawi o. Marcin Karmelita Bosy, który 11 maja przyjął sakrament kapłaństwa. Po mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

4. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

6. W przyszłą niedzielę o 11.00 rocznica I Komunii Świętej. Spowiedź dzieci oraz ich rodzin w środę o godzinie 15:00.

7. Spotkanie młodzieży przed wyjazdem na Lednicę jutro (w poniedziałek) po nabożeństwie majowym.

8. Serdecznie dziękuję za dar na potrzeby kościoła rodziców dzieci pierwszokomunijnych, a także wcześniej rodziców młodzieży która przyjęła sakrament bierzmowania.

9. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.