VI Niedziela Wielkanocna – 14 V 2023 – Krośnica

1. Trwa miesiąc maj poświęcony Maryi. Zachęcamy do  udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
  2. Dziś jak w każdą II niedzielę miesiąca taca przeznaczona jest na inwestycje przy naszym kościele.
  3. W przyszłą niedziele w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11,00. W sobotę o godz.15:00 spowiedź dla dzieci  i członków rodzin .
  4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek 16 maja  w naszym zakonie wspomnienie św. Szymona Stocka, któremu objawiła się Maryja z darem szkaplerza świętego.
  5. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klasy 7 w poniedziałek.
  6. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klasy 6 w piątek.
  7. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Piotr Pichniarczyk, kawaler z Krośnicy i Małgorzata Klejka, panna z Klikuszowej. Zapowiedź trzecia. Andrzej Mucha, kawaler z Gronia i Aleksandra Malik, panna z Krośnicy. Zapowiedź trzecia. Kto by znał przeszkody do sakramentu małżeństwa w sumieniu zobowiązany jest zgłosić je w Kancelarii Parafialnej.
  8. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  11. Zw. Podhalan o/Kluszkowce zaprasza członków i sympatyków związku na „Majówkę” która odbędzie się w przyszłą niedziele 21 maja o godz. 16,00 w Kluszkowcach na Wodrolu.
  12.  Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.