V Niedziela Wielkanocna – 07 V 2023 – Krośnica

1. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
  2. Jeszcze raz wyrażam serdeczne Bóg zapłać, za pomoc w przeżyciu i zorganizowaniu odpustu Świętego Józefa Robotnika wszystkim zaangażowanym osobom.
  3. Dzisiaj odbędzie się zbiórka dla Kamil Gil z Nowego Targu, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Do zebrania jest 9 mln złotych. – Tyle kosztuje najdroższy lek na świecie. Zbiórkę do puszek przeprowadzą wolontariusze.
  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro 8 maja Uroczystość św. Stanisława bp i męczennika głównego Patrona Polski. W sobotę wspomnienie MB Fatimskiej .
  5. W przyszłą niedziele taca przeznaczona jest na inwestycje przy naszym kościele.
  6. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Piotr Pichniarczyk, kawaler z Krośnicy i Małgorzata Klejka, panna z Klikuszowej. Zapowiedź druga. Andrzej Mucha, kawaler z Gronia i Aleksandra Malik, panna z Krośnicy. Zapowiedź druga. Kto by znał przeszkody do sakramentu małżeństwa w sumieniu zobowiązany jest zgłosić je w Kancelarii Parafialnej.
  7. Młodzież zapraszamy na Dekanalne  Spotkanie Młodych do Niedzicy. 14 maja od godz. 15,00. Szczegóły na plakacie. Zapisy w zakrystii.
  8. W środę zapraszamy chętnych mężczyzn na spotkanie grupy św. Józefa, a w czwartek zainteresowanych Pismem Świętym na spotkanie biblijne do salek katechetycznych po mszy św. wieczornej w Kluszkowcach.
  9. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  12. Bożemu miłosierdziu polećmy tragicznie zmarłego w ub. tygodniu śp. Marcina Fiusta. Dobry Jezu  …….
  13.  Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.