Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski – 3 V 2023 – Krośnica

  1. Serdeczne Bóg zapłać, za pomoc w przeżyciu i zorganizowaniu odpustu Świętego Józefa Robotnika. Pragnę podziękować służbie liturgicznej, panu kościelnemu, pani organistce, scholii, nowemu chórowi, rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, pani Celinie, pani Dorocie, strażakom, osobom niosącym feretrony, baldachim, różaniec, sztandar.
  2. Dziękuję p. Michałowi Babiakowi za instalację nowych lamp na elewacji oraz przed budynkiem o. Leona.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
  4. W najbliższą niedzielę 7 maja odbędzie się zbiórka dla Kamil Gil z Nowego Targu, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Do zebrania jest 9 mln złotych. – Tyle kosztuje najdroższy lek na świecie. Zbiórkę do puszek przeprowadzą wolontariusze.
  5. Wiele osób już wie, ale nie wszyscy, więc żeby nie czynić plotek, oficjalnie pragnę poinformować, że decyzją ojca prowincjała zostałem przeniesiony z dniem 30 czerwca do Wadowic. Na razie dzielę się tą informacją, a na więcej będzie jeszcze czas.