V Niedziela Zwykła – 9 II 2020 – Kluszkowce

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne Parafii.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 10 lutego wspomnienie św. Scholastyki – dziewicy , we wtorek wspomnienie MB Lourdes a w piątek świętych Patronów Europy Cyryla i Metodego. Odpust w Krempachach. Suma odpustowa w języku polskim o 9,30 a w języku Słowackim o 11,30. Ponadto w środę zapraszamy wszystkich czcicieli św. Józefa na kolejny tydzień nowenny przed Uroczystością św. Józefa.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 40-to godzinne nabożeństwo przed Środą Popielcową. Po sumie o 11,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu do Mszy świętej wieczornej o godz. 17,30 oraz w poniedziałek tj 16 lutego i 17 przez cały dzień.

4. W sobotę 15 lutego o godz. 12,00 egzamin młodzieży przed bierzmowaniem. Ks. biskup Jan Szkodoń odwołał wizytacje Parafii z powodu poważnej choroby, która miała rozpocząć się 1 marca. Z tego też powodu bierzmowanie będzie 3 marca o godz. 17,30.

5. Już dziś informujemy, że w ostatnią niedzielę lutego tj. 23 lutego Członkowie Rady Parafialnej będą zbierać tzw. wpisowe na ogrzewanie kościoła.

6. Do związku małżeńskiego przygotowują się….

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Komunikat : WKU w Nowym Targu informuje o trwających kwalifikacjach do służby wojskowej w 2020 roku od 11 lutego do 16 kwietnia. W gminie Czorsztyn w dniach 7 i 8.04.br.Obecność wezwanych jest obowiązkowa, nie powoduje ona obligatoryjnego powołania do służby wojskowej.

10. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.