Ofiarowanie Pańskie – 2 II 2020 – Kluszkowce

1. Jako uczniowie Chrystusa jesteśmy powołani do dawania w świecie świadectwa wiary pomimo niechęci wielu i odrzucenia prawd wiary. Niech ta dzisiejsza poświęcona świeca świadczy o naszej wierze.

2. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy 5 lutego w środę na kolejny tydzień nowenny przed uroczystością św. Józefa, przed mszą św. o godz. 17.30. Można składać prośby i podziękowania do św. Józefa przy Jego ołtarzu w bocznej kaplicy.

3. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy, w czwartek wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Ponadto w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W piątek nabożeństwo NSPJ przed msza św. wieczorną. Taca w ten dzień przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła. Spowiedź w czwartek i piątek od 16.30 do 18.00. W piątek odwiedziny chorych.

4. W przyszła niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii.

5. Już dziś informujemy, że w ostatnią niedzielę lutego tj. 23 lutego Członkowie Rady Parafialnej będą zbierać tzw. wpisowe na ogrzewanie kościoła.

6. Do związku małżeńskiego przygotowują się…

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Mężczyzn św. Józefa do salki we wtorek po mszy św. wieczornej.

9. Związek Podhalan o/Kluszkowce zaprasza na XIV-tą Edycję Zawodów Narciarskich o puchar Gorców w przyszła niedzielę tj. 9 lutego w stacji narciarskiej Czorsztyn-ski. Zawody rozpoczną się mszą św. o godz. 10.00.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.