V Niedziela Zwykła – 5 II 2023 – Krośnica

1. W tym tygodniu w liturgii 6 lutego wspomnienie świętych męczenników św. Pawła Miki i towarzyszy, w piątek wspomnienie świętej Scholastyki , dziewicy a w sobotę obchodzimy dzień chorego.
  2. W środę zapraszamy na spotkanie po Mszy świętej wieczornej mężczyzn św. Józefa a w czwartek grupę biblijna w Kluszkowcach.
  3. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjne Dobre Nowiny – 2 zł. i dla dzieci kolorowy Staś – 10 zl.
  4. W przyszłą niedziele taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
  5. Caritas prosi o pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. W ramach akcji paczka dla Ukrainy do 15 kg. Podzielmy się tym czego mamy niewiele z tymi którzy nic nie maja, aby nikt nie cierpiał.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  8. Bożemu Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłą nasza parafiankę z Krośnicy śp. Zofię Kopytko….
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.