V Niedziela Zwykła – 4.02.2024 – Kluszkowce

1. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy 7 lutego na kolejną środę nowenny przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. W każdą środę tygodnia wieczorem msza święta z okolicznościowym kazaniem a po mszy św. modlitwy nowenny przy ołtarzu św. Józefa. Na nowennę można składać prośby i podziękowania, które będą odczytywane w czasie nowenny
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 5 lutego wspomnienie św. Agaty , dziewicy i męczennicy, we wtorek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki, dziewicy .
  3. Z racji przypadającego w przyszłą niedziele Światowego Dnia Chorych na każdej Mszy świętej będzie sprawowany Sakrament chorych. Dla osób 60 +.Prosimy tez o przywiezienie do kościoła samotnych, słabych którzy o własnych siłach nie mogą przyjść do kościoła .
  4. W środę zapraszamy na spotkanie po mszy świętej wieczornej mężczyzn pragnących
    pogłębić swoje życie duchowe a w czwartek zainteresowanych Pismem świętym na
    spotkanie , które jest otwarte dla każdego, na każdym etapie , do salek. Obecnie opiekunem grup jest O. Adam po wyjedzie O. Stefana.
  5. W przyszłą niedziele po sumie rozpocznie się czterdziestogodzinne nabożeństwo z
    wystawieniem Najświętszego Sakramentu do Mszy świętej wieczornej oraz w poniedziałek i wtorek od godz. 15 do mszy św. wieczornej.
  6. Związku z pożarem w Nowej Białej 28 stycznia gdzie spłonęły zabudowania gospodarcze w przyszła niedzielę będzie prowadzona kwesta na pogorzelców do puszek po każdej mszy świętej a taca tradycyjne jak w każda drugą niedziele miesiąca na potrzeby parafii.
  7. U ministrantów można nabyć jeszcze nowy numer gazety ewangelizacyjne Dobre Nowiny w cenie 2 zl.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Leśnicka Krystyna , Gabryś Anna , Kuruc Magdalena , Bańka Małgorzata. W kaplicy:: Małgorzata Kowalczyk , Bańka Celina.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
    przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  10. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłych w ub. tygodniu naszych parafian : Stanisław
    Zwydak i Zofia Dziatkowicz. Dobry Jezu …..
  11. Komunikat o pielgrzymce : W czerwcu organizujemy samolotową 7 dniową pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella .Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń i u O Roberta 504 945 764
  12. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy
    obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.