V Niedziela Zwykła – 06 II 2022 – Krośnica

1. W tym tygodniu w liturgii w czwartek 10 lutego wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy. 11 lutego w piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.
  2. W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.
  3. Trwa okres rozliczeń podatku dochodowego. Polskie prawo fiskalne daje możliwość przekazania 1% na wybrane przez siebie organizacje pożytku publicznego, dlatego zachęcam by samemu wskazać taka organizację : np. Caritas , Radio Maryja, Przytulisko SS Albertynek w Grywałdzie czy na chore dzieci itp. Jeśli nie wskażemy sami organizacji US sam skieruje nasz 1%, najczęściej na organizacje laickie.
  4. W środę zapraszamy na spotkanie modlitewne mężczyzn św. Józefa a w czwartek grupę biblijną w Kluszkowcach.
  5. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  6. W związku pogarszającym się stanem epidemiologicznym, przypominamy o przestrzeganiu restrykcji sanitarnych obowiązujących  w naszym kraju : zakrywanie ust  zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych, zachowanie dystansu społecznego i dezynfekcja rąk.
  7. Spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania dla klasy 6 w poniedziałek po Mszy Świętej
  8. Spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania dla klasy 7 w środę po Mszy Świętej
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  11. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłych w ub tygodniu w Krośnicy śp. Kazimierz Bielawski oraz śp. Aniela Oraczka . Dobry Jezu..
  12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.