V Niedziela Wielkiego Postu – 03 IV 2022 – Kluszkowce

  1. Trwa w naszej Parafii wizytacja kanoniczna ks. bp. Roberta . Po mszy św. o godz. 9,30 spotka się z grupami duszpasterskimi działającymi przy naszej parafii. Na sumie udzieli sakramentu bierzmowania .O godz. 15,00 będzie się modlił za zmarłych parafian na cmentarzu. O godz. 16,00 uczestniczył będzie w gorzkich żalach po nabożeństwie spotkanie z Rada duszpasterska.
  2. W tym tygodniu czwartek zapraszamy na drogę krzyżówą dzieci o godz. 18,30 ,piątek droga krzyżowa w plenerze ul naszej parafii o godz. 17,00 po drodze krzyżowej wieczorna Msza św. W niedziele nabożeństwo gorzkich żali o godz. 16.00.
  3. Jak co roku w okresie Wielkiego Postu Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i świece tzw. paschaliki w cenie 10 zł. Do nabycia w zakrystii .Świece można wykorzystać w liturgii Wielkiej soboty , zapalić przy śniadaniu wielkanocnym i wreszcie zapalić na grobie najbliższych jako symbol Zmartwychwstania.
  4. Prosimy o nieodkładanie spowiedzi świątecznej na ostatni czas przed świętami. W naszym kościele kapłani spowiadają na każdej mszy świętej wiec wykorzystajmy okazje do spowiedzi.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele rodzice bierzmowanych. W kaplicy: Chryc Beata i Kaczmarczyk Agnieszka.
  6. U ministrantów jest jeszcze do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny z ciekawym artykułem jak MB płakała kilka lat temu w Niżankowicach nad losem Ukrainy. Dziś sprawdzają się te wydarzenia. Oraz kolorowy miesięcznik dla dzieci Staś w cenie 10 zl. oraz Głos karmelu w cenie 15 zł.
  7. Związku ze zbliżającymi się świętami zwracam się z prośbą o zbiórkę żywności dla naszych gosci-uchodzców z Ukrainy , przebywających na terenie naszej parafii. Dary można składać w kancelarii lub bezpośredni tam gdzie mieszkają.
  8. Przyszła niedziela to niedziela palmowa. Uroczysta procesja z palmami od krzyża przy rondzie o godz. 9,30.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.