V Niedziela Wielkanocna – 07 V 2023 – Kluszkowce

  1. Zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele codziennie przed mszą świętą wieczorem o godz. 18,30, w kaplicy w niedziele po mszy świętej.
  2. W tym tygodniu w liturgii : jutro 8 maja  Uroczystość św. Stanisława bp i męczennika głównego Patrona Polski. W sobotę wspomnienie MB Fatimskiej .
  3. W przyszłą niedziele w naszym kościele uroczystość  I komunii  świętej, wyjątkowo o godz. 11,00. W sobotę  o godz. 16,30 nabożeństwo z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych a potem spowiedź dla dzieci  i członków rodzin . Taca z tej  niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  4. Do związku małżeńskiego przygotowują się ; Zapowiedź trzecia  oraz Przemysław Marcin Pulka kawaler z Kluszkowiec i  Roksana Weronika Plewa , panna z Kluszkowiec , zapowiedź  druga  oraz Michał Furca, kawaler ze Szlembarku  i  Anna Rusin , panna z Kluszkowiec , Dawid Jan Plewa , kawaler z Maniów i Emilia Maria Firek , panna z Kluszkowiec. Zapowiedź pierwsza. Kto by znał przeszkody do sakramentu małżeństwa w sumieniu zobowiązany jest zgłosić je w Urzędzie Parafialnym.
  5. Młodzież zapraszamy na Dekanalne  Spotkanie Młodych do Niedzicy. 14 maja od godz. 15,00. Szczegóły na plakacie . Zapisy w zakrystii.
  6. W środę zapraszamy chętnych mężczyzn na spotkanie grupy św. Józefa a  w czwartek zainteresowanych Pismem świętym  na spotkanie biblijne do salek katechetycznych po mszy św. wieczornej.
  7.  Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:      Wolska Beata , Maniowszczak Stanisława , Smaga Zofia , Jolanta Tynus. W kaplicy: Dębosz Grażyna , Bednarczyk Natalia .
  8.  Na najbliższy tydzień intencje mszalne wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  9. Bożemu miłosierdziu polećmy tragicznie zmarłego w ub tygodniu śp. Marcina Fiust. Dobry Jezu  …….
  10.  Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.