Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 2022 – Krośnica

  1. Na progu Nowego Roku 2022 pragniemy przekazać wszystkim najlepsze życzenia. Niech doświadczenie Bożej Opatrzności, która wszystkim kieruje ku dobru, pozwoli Wam z ufnością podejmować czekające Was zadania w tym Nowym Roku. Wszelkie trudności i niepokoje złóżmy u stóp Maryi Patronki dzisiejszego dnia, chroniąc się pod jej opiekę i Świętego Józefa. Niech Boże Dziecię Jezus błogosławi nasze rodziny, domy, miejsca pracy i nauki oraz odpoczynku w tym trudnym czasie pandemii. Niech obdarza zdrowiem duszy i ciała oraz pełnią łask. Jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
  2. Dziś dalszy ciąg kolędy. Zaczynamy na ulicy ojca Leona, od kapliczki w dół po obu stronach jednocześnie, ponieważ będzie dwóch ojców. Również jutro, na ulicy nowotarskiej – numery nieparzyste, zaczynamy równocześnie od początku i końca ulicy.
  3. Bardzo serdeczne podziękowania i szczere Bóg zapłać za przekazane nam życzenia świąteczne, wszelką pomoc i złożone dary na świąteczny stół oraz za liczne przyjęcie po kolędzie.
  4. O dobre i godne przeżycie Nowego Roku będziemy się modlić za chwilę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  5. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.