Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 I 2020 – Kluszkowce

1. Na progu nowego 2020 roku pragniemy przekazać wszystkim najlepsze życzenia. Niech doświadczenie Bożej Opatrzności, która wszystkim kieruje ku dobremu, pozwoli z ufnością podejmować czekające was zadania w Nowym Roku 2010.Wszelkie trudności i niepokoje złóżmy u stóp Maryi , Patronki dnia dzisiejszego, chroniąc się pod jej płaszcz –szkaplerz przemożnej opieki , jak i jej opiekuna św. Józefa. Niech Boże Dzieciątko Jezus błogosławi wasze rodziny i domy , miejsca pracy i odpoczynku. Niech obdarza zdrowiem duszy i ciała, pełnią łask przepaja serca w trudnych czasach. Jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

2. W czwartek tj 2 stycznia ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej w naszej parafii wg porządku: ul. Słoneczna od nr.28 do nr 1 oraz ul. Zdrojowa od nr 1 po obu stronach do końca. Dla rodzin przeszkodzonych w dniu kolędy, które nie mogły przyjąć Kaplana z Bożym błogosławieństwem można umówić się indywidualnie z proboszczem na kolędę.

3. O godne przeżycie Nowego Roku będziemy się modlić za chwilę przed wystawionym Sakramentem.

4. Ponadto w tym tygodniu przypada: I czwartek, piątek i sobota. W czwartek o godz. 17,00 modlimy się o powołania kapłańskie , zakonne i misyjne z naszej parafii. W piątek nabożeństwo do Serca PJ . W godzinach rannych odwiedzimy chorych . Taca na cele misyjne. W sobotę o godz. 16.30 nabożeństwo I sobót i zmiana tajemnic różańcowych. Spowiedź w te dni o godz. 16,30 do 18,00.

5. Wszystkim Parafianom, Gościom obecnych na Eucharystii życzę radosnego świętowania dzisiejszej Uroczystości Bożej Rodzicielki i Błogosławionego Nowego Roku.