Niedziela Świętej Rodziny – 29 XII 2019 – Kluszkowce

1. Bardzo serdeczne podziękowania i szczere Bóg Zapłać za przekazanie życzeń świątecznych, za wszelka pomoc w przygotowanie kościoła do świąt Bożego Narodzenia.

2. W poniedziałek, wtorek, czwartek ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej wg porządku:

30. 12 – poniedziałek
1. ul. Karmelicka /po stronie kaplicy w kierunku zalewu/, ul. Przedszkolaków, Cegielniana i Stylchen /prosimy mieszkańców, którzy chcą przyjąć kapłana z tej ulicy o zgłoszenie tego faktu do zakrystii , telefonicznie lub kancelarii/
2. ul. Karmelicka /od nr. 1 w kierunku zalewu/, ul. Turystyczna.
3. ul. Strażacka i ul. Sądecka

31.12 – wtorek
1. ul. Polna i ul. Wspólna
2. ul. Pienińska, ul. Rozwojowa /od nr 1 do góry do nr 50/
3. ul. Leśna, ul. Gorczańska

02.01 – czwartek
1. ul. Słoneczna od nr.1/cała/
2. ul. Zdrojowa od nr 1

3. W środę 1 stycznia Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze św. wg porządku niedzielnego.

4. W sylwestra tj 31 grudnia kancelaria parafialna będzie nie czynna. Pilne sprawy po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii w czwartek 2 stycznia wspomnienie świętych Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

6. Ponadto w tym tygodniu przypada: I czwartek , piątek i sobota. W czwartek o godz. 17,00 modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii. W piątek nabożeństwo do Serca PJ . W godzinach rannych odwiedzimy chorych. Taca na cele misyjne. W sobotę o godz. 16.30 nabożeństwo I sobót i zmiana tajemnic różańcowych. Spowiedź w te dni o godz. 16,30 do 18,00.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.