Druga Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5 I 2020 – Kluszkowce

1. Jutro 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego znana w naszej polskiej tradycji jako święto Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. W zakrystii można nabywać kadzidło. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie kadzidła. Spalone kadzidło niech nam przypomina, że tak jak wonny dym ma się wznosić do nieba nasza codzienna modlitwa. Przed suma o godz. 10.45 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego, który będzie nam towarzyszył również na sumie. Taca w „Trzech Króli” przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła, zwłaszcza na pomoc Kościołowi w Syrii.

2. Serdeczne podziękowania za przyjęcie i złożone ofiary podczas „kolędy”.

3. Przyszła niedziela obchodzona jest jako niedziela Chrztu Pańskiego. Taca z tej niedzieli jak w każdą drugą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafii.

4. We wtorek spotkanie mężczyzn św. Józefa w salce po mszy św. wieczornej.

5. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania klasa VIII.

6. Witamy w naszej wspólnocie o. Mateusza Bocheńskiego, który po pracy w Niemczech został skierowany do pracy duszpasterskiej w Kluszkowcach. Życzymy Mu owocnej pracy.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.