Nowy Rok – 1 I 2021 – Kluszkowce

  1. Na progu Nowego 2021 Roku pragniemy przekazać wszystkim najlepsze życzenia. Niech doświadczenie Bożej Opatrzności, która wszystkim kieruje ku dobru, pozwoli wam z ufnością podejmować  czekające was zadania w tym nowym roku. Wszelkie trudności i niepokoje złóżmy u stóp Maryi Patronki dnia dzisiejszego , chroniąc się  pod jej opiekę i świętego Józefa. Niech Boże Dziecię Jezu błogosławi wasze rodziny i domy , miejsca pracy i nauki oraz odpoczynku w tym trudnym czasie pandemii. Niech obdarza zdrowiem duszy i ciała oraz  pełnią łask. Jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
  1. Jutro 2 stycznia  I sobotę miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo wynagradzające niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16,30
  1. Bardzo  serdeczne podziękowania i szczere Bóg zapłać  za przekazane nam życzenia świąteczne i wszelką pomoc  oraz złożone  dary na świąteczny stół oraz za przyjecie  po kolędzie  .
  1. O godne przeżycie Nowego Roku będziemy się modlić za chwile przed wystawionym Najświętszym sakramentem  .
  1. Wszystkim Parafianom , Gościom obecnym na Eucharystii życzę radosnego świętowana dzisiejszej Uroczystości Bożej Rodzicielki.