Niedziela Świętej Rodziny – 27 XII 2020 – Kluszkowce

  1. Dziś zbiórka do puszek dla poszkodowanej  rodziny w pożarze budynku mieszkalnego w Maniowach. Prosimy o ofiarność na ten cel .
  1. Bardzo  serdeczne podziękowania i szczere Bóg zapłać  za przekazane nam życzenia świąteczne i wszelką pomoc i dary na świąteczny stół oraz przygotowanie kościoła do świat Bożego Narodzenia. 
  1. W tym tygodniu w liturgii :w poniedziałek  28 grudnia wspomnienie świętych  młodzianków, męczenników , w czwartek ostatni dzień  2020 r. Nabożeństwo  na zakończenie starego roku o godz. 17,30 , w piątek Nowy Rok 2021 ,przypada święto Bożej Rodzicielki. Msze święte wg porządku niedzielnego. 2 stycznia  I sobotę miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo wynagradzające niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16,30. 
  1.  W czwartek tj 31 grudnia kancelaria będzie nieczynna. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych. Kto z chorych pragnie jednak przyjąć  PJ to proszę o zgłoszenie. 
  1.  U ministrantów  jest do nabycia nowy numer ,dla dzieci kolorowej gazetki „Staś”. cena 8 zł. 
  1. W poniedziałek  28 grudnia rozpocznie się  kolęda tzw wizyta duszpasterska dla tych rodzin które wcześniej  złożyły zaproszenie  dla kapłana .Jak była wcześniej informacja w tym roku nie będą towarzyszyć księdzu ministranci, jednak postarajmy się wynagrodzić  im  posługę   do specjalnej puszki u księdza. Kolęda rozpocznie się o godz.9,00 .Prosimy o przyjazd  po Kaplana z tych dalszych ulic od kościoła. Ul. Kamieniarska /cała/ od wyciągu O. Grzegorz. Ul. Rozwojowa – O. Stefan. ul. Strażacka i Sądecka  – O. Robert . ul. Karpacka , Polna, Wspólna , Gorczańska – o. Andrzej.

 29.XIIwtorek – ul. Słoneczna  – O. Stefan , ul. Karmelicka i Turystyczna – O. Grzegorz , ul. Wżarowa   0 Robert , ul. Modrzewiowa od godz. 11,00  o. Andrzej , 

30.XII- środa- ul. Zdrojowa i Leśna – o. Andrzej , ul. Szkolna i Borek – O. Robert ,ul. Kluszkowianka  – O. Stefan, ul. Podhalańska – o. Grzegorz

 31 .XII- czwartek –  ul. Zielona  -O. Robert , ul. Pienińska – O. Grzegorz.

  1. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej parafii: www.parafiakluszkowce.pl
  1. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii, solenizantom  oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku  i błogosławionego tygodnia.