Niedziela Zwykła – 4.02.2024 – Krośnica

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca dziękujemy za uczestnictwa w Liturgii w strojach góralskich, zachęcamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pomiędzy mszami.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 5 lutego wspomnienie św. Agaty , dziewicy i męczennicy, we wtorek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki , dziewicy .
  3. W środę zapraszamy na spotkanie do Kluszkowiec po mszy świętej wieczornej mężczyzn pragnących pogłębić swoje życie duchowe a w czwartek zainteresowanych Pismem świętym na spotkanie, które jest otwarte dla każdego, na każdym etapie , do salek. Obecnie opiekunem grup jest O. Adam po wyjedzie O. Stefana.
  4. W  każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  5. Związku z pożarem w Nowej Białej 28 stycznia gdzie spłonęły zabudowania gospodarcze w przyszła niedzielę będzie prowadzona kwesta na pogorzelców do puszek po każdej mszy świętej a taca tradycyjne jak w każda drugą niedziele miesiąca na potrzeby parafii.
  6. U ministrantów można nabyć jeszcze nowy numer gazety ewangelizacyjne Dobre Nowiny w cenie 2 zl.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu…
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
    przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  9. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłych w ub tygodniu naszych parafian : Stanisław Zwydak , i Zofia Dziatkowicz. Dobry Jezu …..
    Komunikat o pielgrzymce : W czerwcu organizujemy samolotową 7 dniową pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella .Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń i u O. Roberta 504 945 764. Ojciec Mariusz Wójtowicz organizuje pielgrzymkę do Libanu szczegóły na stronie internetowej.
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy
    obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.