Niedziela Zwykła – 4.02.2024 – Krośnica

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca dziękujemy za uczestnictwa w Liturgii w strojach góralskich, zachęcamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pomiędzy mszami.
 2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 5 lutego wspomnienie św. Agaty , dziewicy i męczennicy, we wtorek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki , dziewicy .
 3. W środę zapraszamy na spotkanie do Kluszkowiec po mszy świętej wieczornej mężczyzn pragnących pogłębić swoje życie duchowe a w czwartek zainteresowanych Pismem świętym na spotkanie, które jest otwarte dla każdego, na każdym etapie , do salek. Obecnie opiekunem grup jest O. Adam po wyjedzie O. Stefana.
 4. W  każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 5. Związku z pożarem w Nowej Białej 28 stycznia gdzie spłonęły zabudowania gospodarcze w przyszła niedzielę będzie prowadzona kwesta na pogorzelców do puszek po każdej mszy świętej a taca tradycyjne jak w każda drugą niedziele miesiąca na potrzeby parafii.
 6. U ministrantów można nabyć jeszcze nowy numer gazety ewangelizacyjne Dobre Nowiny w cenie 2 zl.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu…
 8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
  przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
 9. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłych w ub tygodniu naszych parafian : Stanisław Zwydak , i Zofia Dziatkowicz. Dobry Jezu …..
  Komunikat o pielgrzymce : W czerwcu organizujemy samolotową 7 dniową pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella .Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń i u O. Roberta 504 945 764. Ojciec Mariusz Wójtowicz organizuje pielgrzymkę do Libanu szczegóły na stronie internetowej.
 10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy 
  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.