IV Niedziela Zwykła – 28 01 2024 – Krośnica

1. W tym tygodniu w środę 31 stycznia wspomnienie św. Jana Bosko. Po mszy świętej wieczornej zapraszamy wszystkich czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do świętego Józefa zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła. 2 lutego w piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, znane w Polsce jako święto MB Gromnicznej. W tym dniu obchodzony jest dzień Życia Konsekrowanego, taca tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze święte w tym dniu o godzinie 8:00 i 18:00.
  2. W ramach przygotowania dzieci do I komunii świętej zapraszamy rodziców i dzieci
    komunijne na poświecenie świec 2 lutego na Mszę świętą wieczorną. Po Mszy świętej
    spotkanie rodziców.
  3. U ministrantów można nowy numer gazety ewangelizacyjne Dobre Nowiny w cenie 2 zł.. oraz dla dzieci Staś 10 zł..
  4. Ponadto w tym tygodniu przypada I czwartek piątek i sobota miesiąca. W czwartek
    nabożeństwo o powołania po mszy świętej wieczornej. W piątek nabożeństwo do NSPJ.
    Taca pierwszo piątkowa na misje. Spowiedź od godziny 16:00. W sobotę rano odwiedzimy chorych a popołudniu zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17:00 z nabożeństwem do Niekalanego serca Maryi. Po mszy świętej zapraszamy Koła Różańcowe na wspólne spotkanie do salki.
  5. Żegnamy z naszej wspólnoty O. Stefana , który decyzją O. Prowincjała zostaje
    przeniesiony do Przemyśla .Dziękujemy Mu ostatnie lata posługi w naszej wspólnocie
    parafialnej i życzymy dalszego owocnego posługiwania .
  6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i złożone ofiary na kwiaty…
  7. Bardzo proszę o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
    przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  9. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy
    obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.