Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16 IV 2023 – Kluszkowce

 1. Dziękujemy za ofiarę złożoną tace w Wielkanoc na potrzeby parafii 8470 zł/ i 10 E .Za miesiąc marzec zapłaciliśmy za ogrzewanie kościoła fakt w wysokości 10,100 zł.
 2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, która jest źródłem naszej radości i mocy trwania przy  Chrystusie. To święto ustanowił dla całego kościoła św. JP II w 2000 roku. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15,00 .W godzinie Miłosierdzia  rozważajmy teksty z Dzienniczka S. Faustyny  oraz  odnowimy  Akt Zawierzenia Świata Miłosierdziu Bożemu oraz koronkę.
 3. Wszystkim, którzy dziś składają swoje rodzinne skarbonki wielkopostne jako dar ołtarza po modlitwie wiernych  składamy szczere Bóg zapłać. Od dziś rozpoczyna się w kościele tydzień Miłosierdzia.
 4. Do związku małżeńskiego przygotowują się ; Patryk Adam Jabłoński kawaler z Kluszkowiec i Ewelina Aneta Kubicz, panna z Maniów. Kto by znał przeszkody do sakramentu małżeństwa w sumieniu zobowiązany jest zgłosić je w Urzędzie Parafialnym.
 5. W środę zapraszamy mężczyzn na spotkanie grupy św. Józefa a w czwartek grupę biblijna po Mszy św. wieczornej do salek katechetycznych.
 6. U ministrantów do nabycia    nowy kwartalnik Głos karmelu cena  – 20 zl.
 7. 3 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie  młodych na polach lednickich, w miejscu chrztu Polski. Zapraszamy wszystkich młodych oraz tych, którzy czują się jeszcze młodo do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zapisy do końca kwietnia w zakrystii  oraz  Parafia św. Bartłomieja w Niedzicy organizuje pielgrzymkę samolotową do Gruzji – Kolebki Chrześcijaństwa w terminie 21-28.09.2023. Dostępne są ostatnie miejsca. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów w zakrystii. 
 8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Janusz Łuczkowski , Bryja Joanna , Urbaniak Bożena , Bagnicka Janina, Róż Zofia. W kaplicy: Leśnicka Halina , Firek Katarzyna .  
 9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
 10. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłego śp. Andrzeja Rutkowskiego .Dobry Jezu ..
 11. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.