Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11 IV 2021 – Krośnica

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia, która jest źródłem naszej radości i mocy trwania przy Chrystusie.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, dziś także członkowie rady parafialnej będą zbierać ofiary na dokończenie kaplicy pogrzebowej.
  3. Wszystkim którzy dziś składają swoje rodzinne skarbonki wielkopostne jako dar ołtarza składamy serdeczne „Bóg Zapłać”. Od dziś rozpoczyna się w kościele Tydzień Miłosierdzia.
  4. W związku z wprowadzeniem restrykcji sanitarnych w naszym kościele jednorazowo może być 23 osoby. Miejsca w kościele są wyznaczone i tam proszę zajmować miejsce, po zajęciu wyznaczonych miejsc pozostali mogą przebywać tylko na zewnątrz. Transmisję na żywo, liturgii z naszego kościoła, można obejrzeć na każdym komputerze, tablecie czy smartfonie ze strony: https://www.facebook.com/ecclesiaKrosnica/live/
  5. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej z Krośnicy odszedł do wieczności śp. Stanisław Klimczak. Rodzinie zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia chrześcijańskiego, a jego duszę polecamy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu  ….
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy radosnego świętowania.