III Niedziela Wielkanocna – 18 IV 2021 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiarę ……………. zł. złożoną na potrzeby naszego kościoła w ub. niedzielę na tacę.
  2. Dziś rozpoczyna się w kościele Tydzień Biblijny.
  3. W piątek w liturgii przypada Uroczystość św. Wojciecha Bp i Męczennika oraz Patrona Polski.
  4. U ministrantów do nabycia jest Pismo święte w cenie 25 zł.
  5. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klasy 6, w poniedziałek po Mszy Świętej.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. Wszystkich zainteresowanych Biblią zapraszamy na spotkanie w najbliższy w czwartek o 19:30 do salki w klasztorze w Kluszkowcach.
  8. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klasy 7, w czwartek po Mszy Świętej.
  9. Nabożeństwo szkaplerzne w sobotę o godzinie 17:00.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  12. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy radosnego świętowania.