Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 01 2024 – Kluszkowce

1. W dzisiejsze święto Chrztu PJ kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Tradycyjnie jednak w naszym Kraju aż do 2 lutego w kościele pozostają dekoracje Bożego Narodzenia i śpiewa się kolędy.
  2. Serdeczne podziękowania za przyjęcie kapłanów i złożone ofiary podczas tzw. wizyty
    duszpasterskiej. Ofiary w całości są przeznaczone na remont dachu kościoła. Kto jeszcze nie miał wizyty kolędowej a chce przyjąć Kaplana może się umówić indywidualnie z proboszczem.
  3. W Przyszłą niedzielę jak każdą druga niedziela miesiąca taca przeznaczona jest na cele
    inwestycyjne parafii.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania mężczyzn św. Józefa w środę a w czwartek
    grupę biblijną do salek po mszy świętej wieczornej .
  5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Subiszak Angelika , Leśnicka Klaudia , Rozmus Anna , Pierwoła Tadeusz. W kaplicy : Kruczek Halina , Barbara Kruczek-Bednarczyk.
  6. U ministrantów jest do nabycia dla dzieci kolorowa Moja Biblia, w cenie 25 zl.
  7. Bożemu miłosierdziu polećmy zmarłego w ub tygodniu w Krośnicy naszego parafianina: śp. Stanisława Bańkosz . Dobry Jezu ….
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  9. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.