II Niedziela Zwykła – 14.01.2024 – Kluszkowce

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne Parafii.
 2. W tym tygodniu 18 stycznia zapraszamy wszystkich czcicieli św. Józefa na rozpoczynającą się dziewięciośrodową nowennę przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. W każdą środę tygodnia wieczorem msza święta z okolicznościowym
  kazaniem a po mszy św. modlitwy nowenny przy ołtarzu św. Józefa. Na nowennę można składać prośby i podziękowania, które będą odczytywane w czasie nowenny . Ponadto w tym dniu przypada wspomnienie św. Antoniego, opata, pustelnika a w 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. W tym dniu też w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od 6,30 do 17,30 wg porządku : od godz. 7-8 ul. Słoneczna ,Turystyczna , od 8-9 Strażacka, Kamieniarska od 9-10 Zielona i Wżarowa od 10-11 Wspólna , Polna , Gorczańska Modrzewiowa od 11-12 Pienińska, Stylchyn, Szkolna ,Gospodarcza ,od 12 -13 Rozwojowa, Kluszkowianka od 13-14 Karpacka Borek, od 14-15 ul. Zdrojowa i Leśna, od 15-16 Podhalańska, Karmelicka od 16-17 Kamieniarska, Przedszkolaków . O 17,15 koronka do Bożego Miłosierdzia z procesją. Po procesji msza święta wieczorna.
 3. W poniedziałek 15 stycznia po mszy świętej wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 4. W dniach od 18-25 stycznia trwa w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 5. U ministrantów jest jeszcze do nabycia dla dzieci kolorowa Moja Biblia, w cenie 25 zł.
 6. 27 stycznia w sobotę zapraszamy na opłatek grup duszpasterskich – Róże Różańcowe,
  mężczyzn św. Józefa , grupę biblijna i wszystkich chętnych parafian.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Kazimierz Gorlicki ,Jadwiga bednarz , Weronika Trzebunia , Bożena Ślęzak. W kaplicy Bańka Zofia , Chryc Stanisława.
 8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
  przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
 9. Bożemu miłosierdziu polećmy zmarłego parafianina śp. Maciej Jandura. Dobry Jezu..
 10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy 
  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.