III Niedziela Zwykła – 21 01 2024 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tace ub niedzieli na potrzeby inwestycyjne parafii kwoty 4760. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu 24 stycznia zapraszamy wszystkich czcicieli św. Józefa na kolejną środę nowenny przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. W każdą środę tygodnia wieczorem msza święta z okolicznościowym kazaniem a po mszy św. modlitwy nowenny przy ołtarzu św. Józefa. Na nowennę można składać prośby i podziękowania, które będą odczytywane w czasie nowenny .
  3. Ponadto w tym dniu przypada 24 stycznia wspomnienie św. Salezego , biskupa i doktora kościoła ,w czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła , w piątek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  4. U ministrantów są do nabycia książeczki z modlitwami kościoła za zmarłych w cenie 6zł.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na spotkanie do salek katechetycznych po mszy świętej wieczornej w środę grupę mężczyzn św. Józefa a w czwartek grupę biblijna. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych.
  6. 27 stycznia w sobotę o godz. 15,30 zapraszamy na opłatek i śpiew kolęd grupy duszpasterskie – skupione wokół naszego kościoła oraz wszystkich chętnych parafian.
  7. Tradycyjnie przyszła niedziela jako ostatnia niedziela miesiąca suma „góralska”. Jak zawsze towarzyszy liturgii kapela góralska. Zapraszamy też w strojach góralskich.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Renata Gabryś , Agnieszka Chryc , Małgorzata Karpeta , Jolanta Mszanik. W kaplicy : Plewa Maria i Krystyna Babiak.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  10. Bożemu miłosierdziu polećmy zmarłego parafianina śp. Marka Mirgę . Dobry Jezu..
  11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy
    obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.