Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 I 2021- Krośnica

  1. W dzisiejsze święto  Chrztu Pana Jezusa kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Tradycyjnie jednak w naszym kraju aż do 2 lutego w kościele pozostają dekoracje świąteczne a przepisy liturgiczne pozwalają na śpiew kolęd podczas Mszy Świętych  i nabożeństw. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
  2. Serdeczne dziękujemy za zaproszenie i przyjęcie kapłana podczas wizyty duszpasterskiej – kolędy.
  3. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Jakub Potaśnik , kawaler z Krośnicy i Magdalena Jama, panna z Krościenka nad Dunajcem. Zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego, proszony jest niezwłocznie zgłosić je  w Kancelarii Parafialnej. 
  4. Również serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na pogorzelców z Maniów w wysokości 2010 zł i 5 euro. Bóg  zapłać.
  5. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  8. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłych parafian w ub. tygodniu: śp. Marię Plewa z Kluszkowiec  i  śp. Pawła Knapczyka z Krośnicy. Dobry Jezu a nasz Panie …
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.