Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 I 2021- Kluszkowce

  1. W dzisiejsze święto  Chrztu Pana Jezusa kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Tradycyjnie jednak w naszym kraju aż do 2 lutego w kościele pozostają dekoracje świąteczne a przepisy liturgiczne pozwalają na śpiew kolęd podczas Mszy świętych  i nabożeństw. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  1. W tym tygodniu w piątek 15 stycznia  zapraszamy na całodzienne wystawienie na Najświętszego Sakramentu i adoracje  od godziny 6,30  do 18,00. Adoracja wg porządku: od 7-8  ul. Kamieniarska i Słoneczna ,8-9 ul. Wżarowa i Zielona , 9-10 ul Wspólna , Polna , Przemysłowa, Cegielniana  i Gorczańska , 10-11 ul. Podhalańska , 11-12 ul. Strażacka  i Sądecka ,Turystyczna,  od 12-13  ul. Karmelicka  i Przedszkolaków ,13- 14  ul. Rozwojowa i Kluszkowianka ,  14-15 ul. Karpacka , Szkolna i Borek , 15-16 ul. Leśna , Zdrojowa , 16-17 ul. Modrzewiowa, Stylchyn i ul. Piękna. Procesja do Bożego Miłosierdzia przed Mszą świętą o godz.17,20.
  1.  Serdeczne podziękowania za zaproszenie i przyjęcie kapłanów na wizytę duszpasterską i składane przy tej okazji ofiary na kościół. Również i tym którzy nie zapraszali po Kolendzie  ale w kościele złożyli swoje ofiary. 
  1. Również serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na relief świętej Teresy od Dz.J. który będzie umieszczony po drugiej stronie reliefu św. Jana Pawła II nad wejściem do kaplicy św. Józefa. Są to : Teresa i Piotr Kopytko ,Lucyna i Waldemar Pasich ,Andrzej i Grażyna Gołąbek z USA , Janusz i Janina Plewa , Marcin i Urszula Dolińscy , Maria Palica i pewna rodzina . Na pogorzelców z Maniów 27 grudnia  złożono 2705 zł i 5 euro. Bóg  zapłać.
  1. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Kowalczyk Bożena, Gil Danuta , Siedlarczyk Kinga . W kaplicy : Kopeć Wanda i Krystyna Pańszczyk .   
  1. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  1. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłych parafian w ub tygodniu: śp. Marię Plewa z Kluszkowiec, ul Kamieniarska  i  śp. Pawła Knapczyka z Krośnicy. Dobry Jezu a nasz Panie …
  1. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.