Niedziela Chrztu Pańskiego – 09 I 2022 – Krośnica

  1. W dzisiejsze święto Chrztu Pana Jezusa kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Tradycyjnie jednak w naszym kraju aż do 2 lutego w kościele pozostają dekoracje świąteczne a przepisy liturgiczne pozwalają na śpiew kolęd podczas mszy świętych i nabożeństw. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Dzieci z naszej szkoły po Mszy Świętej za chwilę wystawią jasełka, serdecznie zapraszamy do obejrzenia.
  2. Serdeczne podziękowania za zaproszenie i przyjęcie kapłana podczas wizyty duszpasterskiej i składane przy tej okazji ofiary na kościół.   
  3. W tym tygodniu: w środę zapraszamy na spotkanie mężczyzn św. Józefa, w czwartek grupę biblijną. Natomiast spotkanie synodalne w piątek, wszystkie spotkania w klasztorze w Kluszkowcach o godzinie 18:00.    
  4. W każdą środę wieczorem w naszym kościele jest nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.