II Niedziela Zwykła – 16 I 2022 – Krośnica

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę ubiegłej niedzieli na potrzeby kościoła  w wysokości ………… zł.
  2. W tym tygodniu w liturgii rozpoczyna się w Kościele Tydzień modlitw o jedność chrześcijan: w  poniedziałek wspomnienie św. Antoniego opata, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa, w piątek świętej Agnieszki dziewicy i męczennicy. 21 stycznia obchodzimy dzień Babci a w sobotę 22 stycznia dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się za naszych żyjących czy zmarłych dziadków, każdy z nas wiele im zawdzięcza. 
  3. Osoby, które chcą pogłębić swoją modlitwę, szczególnie różańcową, swoją relację do Matki Bożej zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę 22.01 o 17:00.
  4. Spotkanie ministrantów jutro w poniedziałek o 16:00
  5. Spotkanie klasy 7 przed bierzmowaniem w środę po Mszy Świętej.
  6. Zwracam się z prośbą o pomoc pewnej rodzinie z Krośnicy, która z dnia na dzień znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zabrakło nawet podstawowych artykułów spożywczych. Rozmawiałem z tą rodziną i sytuacja naprawdę jest bardzo trudna. Wszystkich ludzi dobrej woli bardzo proszę o ofiarę do puszek, która będzie zbierana dla tej rodziny w przyszłą niedzielę.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  9. Rozpoczął się czas ferii zimowych wszystkim uczniom i gościom życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.