Niedziela Chrztu Pańskiego – 09 I 2022 – Kluszkowce

  1. W dzisiejsze święto Chrztu Pana Jezusa kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna ię okres zwykły w liturgii. Tradycyjnie jednak w naszym kraju aż do 2 lutego w kościele pozostają dekoracje świąteczne a przepisy liturgiczne pozwalają na śpiew kolęd podczas mszy świętych i nabożeństw. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  2. Serdeczne podziękowania za zaproszenie i przyjecie kapłanów na wizyty duszpasterskie i składane przy tej okazji ofiary na kościół.   
  3. W tym tygodniu : w  środę zapraszamy na spotkanie modlitewne mężczyzn św. Józefa , w czwartek grupę biblijną. Natomiast spotkanie synodalne w piątek po mszy św. wieczornej.   
  4. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Knap Anna , Kowalczyk Bożena , Siedlarczyk Kinga, Gil Danuta. W kaplicy: Kopeć Wanda , Pańszczyk Krystyna. 
  5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.