II Niedziela Zwykła – 16 I 2022 – Kluszkowce

  1. W dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ub niedzieli na potrzeby kościoła  w wysokości 4920 zl.
  2. W tym tygodniu w liturgii rozpoczyna się w Kościele Tydzień modlitw o jedność chrześcijan: w  poniedziałek wspomnienie św. Antoniego opata, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa , w piątek świętej Agnieszki dziewicy i męczennicy. 21 stycznia obchodzimy dzień Babci a w sobotę 22 stycznia dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się za naszych żyjących czy zmarłych  dziadków, ponieważ każdy z nas pewno wiele im zawdzięcza. 
  3. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy na rozpoczynającą się w środę 19 stycznia dziewieciośrodową nowennę przed Uroczystością św. Józefa oblubieńca NMP.W każdą środę wieczorem  Msza św. z okolicznościowym kazaniem a po mszy  św. modlitwy nowenny przy ołtarzu św. Józefa. Na nowennę starajmy się składać  prośby i podziękowania do św. Józefa które będą odczytywane  na nabożeństwie.    
  4.  W piątek 21 stycznia trzeci piątek miesiąca w naszym kościele  trwa modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne podczas całodziennej adoracji Najsw. Sakramentu . Adoracja wg porządku od 7-8 ul Kamieniarska i Turystyczna ,8-9 ul Wżarowa i Zielona , 9-10 ul Wspólna ,Polna Gorczańska, Pienińska, Słoneczna    10-11 ul. Podhalańska , 11-12 ul. Strażacka ,Sądecka , Przedszkolaków,   12-13 Rozwojowa Kluszkowianka ,13-14 Karpacka i Borek , Szkolna , 14-15 Karmelicka, Stylchyn , Cegielniana ,  16-17 , ul. Zdrojowa i Modrzewiowa. O godz. 17,25 procesja ku czci Bożego miłosierdzia i Msza święta.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Ligas Zofia i Jolanta Salamon. W kaplicy: Joanna Kowalczyk i Zontek Stanisława. 
  6. We wtorek 18 stycznia po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej w salce.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.