IX Niedziela Zwykła – 3 VI 2018 – Krośnica

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dziś po mszy św. o godz. 11:00 procesja. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe z procesją po Mszy Świętej. Na zakończenie oktawy Bożego ciała w czwartek poświęcenie wianków sporządzonych z pierwszych kwiatów i ziół. Są one symbolem ludzkiej pracy, a jednocześnie darem Bożym służącym ludziom i innym stworzeniom.

2. W piątek przypada Uroczystość NSPJ również z procesją. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W sobotę przeżywamy święto Niepokalanego Serca Maryi.

3. Dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała. Za przyozdobienie trasy procesji, za przygotowanie ołtarzy stacyjnych, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiatki, panom i paniom niosącym sztandary, feretrony, strażakom. Niech Chrystus Eucharystyczny błogosławi waszym domom, parafii, Ojczyźnie.

4. Siostry Klaryski ze Starego Sącza zapraszają naszą parafię na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

5. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

7. Zdjęcia z pierwszej Komunii Świętej będzie można odebrać w czwartek o 18:00.

8. Wszystkim solenizantom, jubilatom,  życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.