X Niedziela Zwykła – 10 VI 2018 – Krośnica

1. Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, na które serdecznie codziennie wszystkich zapraszamy po Mszy Świętej.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.

3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 11 czerwca: wspomnienie świętego Barnaby Apostoła. Jest to zarazem VI dzień nowenny w intencji naszej Ojczyzny przed stuleciem odzyskania niepodległości. We wtorek 12 czerwca wspomnienie 108 błogosławionych Męczenników II wojny światowej, a w środę św. Antoniego z Padwy – Doktora Kościoła.

4. Siostry Klaryski ze Starego Sącza zapraszają naszą parafię na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

5. W związku z przepisami o ochronie danych osobowych od dziś nie będą publikowane w Internecie nazwiska i imiona osób sprzątających, narzeczonych itp. Zostaną tylko odczytane w kościele.

6. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa, w tym czasie szczególnie powierzając mu nasze plany wakacyjne.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.