IV Niedziela Zwykła – 3 II 2019 – Krośnica

1. Jako uczniowie Chrystusa jesteśmy powołani do dawania w świecie świadectwa wiary pomimo niechęci wielu i odrzucenia prawd wiary. Nie jesteśmy sami, ponieważ jesteśmy wsparci nieustanną obecnością Ducha Świętego w naszych sercach.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa w Kluszkowcach we wtorek o godzinie 19:00

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek: św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w środę: Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Również w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo w intencji powołań z naszej parafii.

4. Osoby chętne do pomocy przy demontażu szopki zapraszamy we wtorek po Mszy Świętej

5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy 7 odbędzie się we wtorek 5 lutego od godziny 15.15.

6. Oaza Ruchu Światło-Życie zaprasza na spotkanie w środy o godzinie 16:00.

7. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie, są one wyczytywane w każdą środę w trakcie nabożeństwa do św Józefa.

8. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Bochnak, kawaler z Krośnicy i Aneta Bochnak, panna z Maniów, zapowiedź pierwsza. Ewentualne przeszkody między tymi osobami prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej

9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Z naszej parafii w tym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp. Józef Babiak. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…

12. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.