V Niedziela Zwykła – 10 II 2019 – Krośnica

1. Jeżeli kochamy Chrystusa, jeżeli szczerze Go naśladujemy, jeśli nie szukamy siebie, tylko Jego, to w Jego imię będziemy mogli przekazać innym darmo to, co sami darmo otrzymaliśmy.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek: Matki Bożej z Lourdes, w czwartek święto świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Również w tym dniu wspomnienie św. Walentego i odpust w Krempachach, suma odpustowa w języku polskim 9.30.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy 8 i 3 gimnazjalnej odbędzie się we wtorek 12 lutego od godziny 15.30.

4. Oaza Ruchu Światło-Życie zaprasza dzieci na spotkanie w środy o godzinie 16:00.

5. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie, są one wyczytywane w każdą środę w trakcie nabożeństwa do św Józefa.

6. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Bochnak, kawaler z Krośnicy i Aneta Bochnak, panna z Maniów, zapowiedź druga. Ewentualne przeszkody między tymi osobami prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Z naszej parafii, w tym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp. Julia Bańkosz. Wieczny odpoczynek…

10. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.