IV Niedziela Wielkanocna – 8 V 2022 – Kluszkowce

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii. A w liturgii IV Niedziela Wielkanocna nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza, która w kościele rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania Kapłańskie i zakonne. Módlmy się też o powołania z naszej wspólnoty parafialnej i nie zapominajmy w naszych modlitwach o tych których Pan powołał już z naszej parafii: O. Józef Wajda , O. Jacek Palica i S. Miriam , karmelitanka bosa z zakopanego /Kludia Kowalczyk/
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ,które są w naszym kościele codziennie przed msza świętą wieczorną o godz. 18,30 . W kaplicy po Mszy świętej rano.
  3. W tym tygodniu w liturgii :w poniedziałek 9 maja Uroczystość św. Stanisława Biskupa, Męczennika i Patrona Polski , przeniesiona z niedzieli. W piątek wspomnienie MB Fatimskiej a w sobotę wspomnienie św. Macieja Apostoła.
  4. We wtorek 10 maja po mszy świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy synodalnej. Zachęcamy do włączenia się do dyskusji na temat przyszłości kościoła. W środę spotkanie mężczyzn św. Józefa a w czwartek grupy biblijnej .
  5. Dziś w naszym kościele Uroczystość I Komunii św. Dzieci zapraszamy na biały tydzień do kościoła , a w przyszłą niedziele rocznica I komunii świętej o godz.9,30
  6. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Dawid Marek Kopytko, kawaler z Kluszkowiec i Aleksandra Jolanta Regiec, panna z Kluszkowiec. Zapowiedź druga. Kto by znał przeszkody do tego związku należy zgłosić je w kancelarii Parafialnej.
  7. Już dzisiaj zapraszamy młodzież na wyjazd do 3,4 i 5 czerwca do miejsca chrztu Polski na pola Lednickie gdzie odbywa się ogólnopolskie Spotkanie Młodych, które gromadzi dziesiątki tysięcy osób. Wiele z nich, zarażonych entuzjazmem wiary, dzięki Lednicy odmieniło swoje życie.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: rodzicom dzieci komunijnych . W kaplicy: Leśnicka Halina i Firek Katarzyna.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.