IV Niedziela Wielkanocna -21.04.2024 – Krośnica

1. Dzisiejsza niedziela  nazywana jest w liturgii  niedzielą Dobrego Pasterza. W kościele rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania .
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tace ubiegłą niedzieli kwoty …… na cele remontowe naszego kościoła.
  3. W tym tygodniu  w liturgii : we wtorek 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha , biskupa i męczennika , głównego patrona Polski ,w czwartek 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty.
  4. Związek Podhalan o/Kluszkowce oraz firma Czorsztyn-Ski zapraszają mieszkańców  na Mszę świętą na Gorze w Wdżar 27 kwietnia o godz. 19.00 w 10 rocz. kanonizacji św. JP II.
  5. Zbliża się uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa Robotnika. Bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie i uporządkowanie terenu wokół naszego kościoła. Niestety o. Piotr jeszcze z powodu zdrowotnych nie jest w stanie tego dopilnować, liczymy na Wasze zaangażowanie i pomoc.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. U ministrantów do nabycia dla dzieci kolorowy Staś w cenie 10 zl.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Roman i Małgorzata Ślezak , Jabłońska Anna , Kwiecień Monika , Danuta i Czesław Węgrzyniak.  W kaplicy : Zielińska Emilia , Dolata Sabina .
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.