III Niedziela Wielkiego Postu – 3.03.2024

  1. Dziękujemy za  liczny  udział w rekolekcjach parafialnych.  Dziś O godz. 15:00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Taca na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu.
  2. W tym tygodniu zapraszany na drogę krzyżową w piątek o godz. 17:00. Ponadto w środę po mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z czytaniem próśb i podziękowań. W środę  też zapraszamy na spotkanie do Kluszkowiec po mszy świętej wieczornej mężczyzn pragnących pogłębić swoje życie duchowe a w czwartek  zainteresowanych Pismem świętym na spotkanie biblijne, które jest otwarte dla każdego, na każdym etapie, do salek.
  3. Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i świece tzw. paschaliki ofiara po 10 zl. Do nabycia w zakrystii. Na stoliku wyłożone są tez skarbonki do rodzinnego oszczędzania w okresie Wielkiego postu.
  4. U ministrantów jest do nabycia oraz Staś , 10 zł.  
  5. Już dziś informujemy że 19 marca po mszy św. wieczornej z misterium Meki Pańskie wystąpi w naszym Kościele  zespół z Chicago z USA . To grupa 80 aktorów głownie polonii  Polskiej polecany przez O. Wacława z USA . Wystąpią tylko u nas i w Bukowinie . Warto z korzystać i zarezerwować sobie czas. Jest co podziwiać i przeżywać. Treść , stroje , efekty świetlne stanowią całość .
  6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu …
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  8. Bożemu miłosierdziu polećmy pochodzącego z Kluszkowiec śp. Andrzeja Przybycień zmarłego w Ostródzie. Msza w 30 dzień po śmierci będzie 5 marca o godz. 17,30 .Dobry Jezu …….
  9. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.