III Niedziela Wielkanocna – 18 IV 2021 – Kluszkowce

  1. Dziękujemy za ofiarę  2525,00 zł. złożoną na potrzeby parafii ub niedzielę na tacę.
  2. Dziś rozpoczyna się w kościele Tydzień Biblijny. Po Mszy św. o godz.15,00 do Mszy św. wieczornej tj do godz. 19,00 będzie trwało czytanie w kościele ksiąg  Starego Testamentu . Prosimy chętnych do włączenie się w czytanie choćby kilku rozdziałów a także do słuchania Słowa Bożego.
  3. W piątek w liturgii przypada Uroczystość św. Wojciecha Bp i Męczennika oraz Patrona Polski. W tym dniu  będzie w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja wg porządku :od 7 -8 ul. Słoneczna  , 8 – 9 ul. Wżarowa i Zielona , 9 – 10 ul. Wspólna , Polna Przemysława i Gorczańska , 10 – 11 ul. Podhalańska , 11-12 ul. Sądecka i Strażacka ,   12 -13  ul. Karmelicka ,Przedszkolaków i Cegielniana , 13 – 14  ul Turystyczna ,Stylchyn , 14 – 15 ul. Rozwojowa i Kluszkowianka ,  15- 16 ul. Karpacka , Borek  i Szkolna , 15 – 16 ul. Leśna i Zdrojowa , 16 – 17  ul Modrzewiowa i Piękna, 17 – 18  ul. Kamieniarska. O. 18,40  procesja ku czci miłosierdzia Bożego w kościele.  
  4. U ministrantów do nabycia jest Pismo święte w cenie 25 zł.
  5. Wszystkich zainteresowanych Biblią zapraszamy na spotkanie w najbliższy w czwartek po mszy świętej wieczornej do  salki.
  6. W tym tygodniu ofiarę na relief św. Teresy od  Dz. Jezus złożyli : Krystyna i Leszek Bednarczyk  oraz  Jacek i Teresa Matyja . Ofiarodawcą  niech św. Teresa od Dz Jezus wyprasza potrzebne łaski.
  7. Do związku małżeńskiego przygotowują się :Piotr Szklarz, kawaler z Pieniążkowic  i  Paulina Anna Machaj , panna z Kluszkowiec . Zapowiedź  pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego powinien je zgłosić w Urzędzie Parafialnym.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Monika Bednarczyk ,Maria Szczepanik , Renata Chryc  i Paulina Jabłońska .  W kaplicy: Firek Barbara i Plewa Anna.
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy radosnego świętowania.