I Niedziela Wielkiego Postu – 21 II 2021 – Krośnica

 1. Rozpoczął się okres Wielkiego postu, w którym podejmujemy trud dobrowolnego wyrzeczenia jako wynagrodzenie Bogu za nasze grzechy i grzechy bliskich .
 2. Dzisiaj po każdej mszy świętej trwa zbiórka  do puszek na rehabilitację  i leczenie małego Wiktora. Dziękujemy tez za złożone ofiary na tacę w ub. niedzieli na potrzeby naszego kościoła kwoty ………zł.
 3.  Zapraszamy w tym tygodniu na  Drogę Krzyżową w piątek, a w niedzielę  rano po Mszy świętej, a w  niedzielne popołudnie na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00 i Mszę Świętą o godzinie 16:00. Taca z gorzkich żali przeznaczona jest na kwiaty i dekoracje  grobu Pańskiego. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Jacek Stoch, kawaler z Zębu i Daria Oraczko, panna z Krośnicy. Zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego, proszony jest niezwłocznie zgłosić je  w Kancelarii Parafialnej. 
 5. Od piątku 12 marca do niedzieli 14 marca będziemy przeżywali w naszej wspólnocie rekolekcje parafialne. Szczegóły będą podane w późniejszym terminie.
 6. Nabożeństwo szkaplerzne w przyszłą sobotę o godzinie 16:00.
 7. Spotkanie klasy 6 przed bierzmowaniem w poniedziałek po Mszy Świętej.
 8. Spotkanie klasy 7 przed bierzmowaniem w czwartek po Mszy Świętej.
 9. W przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku ojca Leona. Tylko za miesiąc styczeń zapłaciliśmy rachunek za energie tego budynku 413 zł. Instalację funduje o. Proboszcz.
 10. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 11. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
 12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
 13. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.