20 Niedziela Zwykła -18 VIII 2019 – Krośnica

1. Dziękujemy za dar serca, złożony ubiegłej niedzieli na potrzeby naszego kościoła

2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Bernarda ,opata i doktora kościoła ,w środę wspomnienie świętego Piusa X papieża , w czwartek NMP Królowej , w sobotę świętego Bartłomieja , Apostoła. odpust w Niedzicy.

3. Jutro mija termin zapisu na pielgrzymkę do Sanktuarium św. JP II w Krakowie.

4. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć książeczkę o Matce bożej Częstochowskiej po 6 zł.

5. W czwartek zapraszam dzieci i nie tylko na wyjazd do kina na film „Król Lew”. Spotkanie organizacyjne i zapisy w poniedziałek o godzinie 18:00. Koszt 30 zł.

6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

8. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.