V Niedziela Zwykła – 9 II 2020 – Krośnica

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne Parafii.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 10 lutego wspomnienie św. Scholastyki – dziewicy , we wtorek wspomnienie MB Lourdes a w piątek świętych Patronów Europy Cyryla i Metodego. Odpust w Krempachach. Suma odpustowa w języku polskim o 9,30 a w języku Słowackim o 11,30.

3. W sobotę 15 lutego egzamin młodzieży przed bierzmowaniem. Ks. biskup Jan Szkodoń odwołał wizytacje Parafii z powodu poważnej choroby, która miała rozpocząć się 1 marca. Z tego też powodu bierzmowanie będzie 3 marca o godz. 17,30.

4. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

5. Schola zaprasza na próby śpiewu osoby chcące śpiewać w piątek o godz. 15.30.

Spotkanie oazy w środę o godzinie 16:00

Spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę o godzinie 18:00

6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl., jak również wypominki roczne.

8. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.