VI Niedziela Zwykła – 16 II 2020 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszego kościoła w wysokości ………..

2. W przyszłą niedzielę tj 23 lutego w Kluszkowcach rozpoczyna się 40–sto godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Rozpocznie się w niedzielę po sumie i będzie trwało 24 i 25 lutego przez cały dzień.

3. W okresie do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Lepiej jeśli sami wskażemy taką organizację ponieważ wiemy na jaki cel zostaną przeznaczone nasze pieniądze. Możliwe jest przekazanie tego procentu na pana Andrzeja Tkaczyka podopiecznego fundacji Fundacja im. Adama Worwy, ulotki są przy wyjściu z kościoła.

4. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

5. We wtorek 18 lutego zapraszamy chętnych mężczyzn na spotkanie „Mężczyzn św. Józefa” w salce przy klasztorze po mszy św. wieczornej w Kluszkowcach.

6. W poniedziałek o godz. 18.30 próba młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania w Kluszkowcach. Natomiast w piątek po Mszy Świętej spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klasy VI.

7. Spotkanie oazy w środę o godzinie 16:00
Schola zaprasza na próby śpiewu osoby chcące śpiewać w piątek o godz. 15.30.

Gratulujemy naszym ministrantom, którzy w sobotę zwyciężyli w eliminacjach rejonowych w Nowym Targu i będą reprezentować 8 dekanatów z terenu powiatów zakopiańskiego i nowotarskiego w ELIMINACJACH DIECEZJALNYCH XV MISTRZOSTW POLSKI LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA, w Wieliczce 28.03. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

8. Zapraszam wszystkie chętne osoby, które chcą zaangażować się w upamiętnienie osoby o. Leona Wądrzyka i pomóc w zbieraniu wszelkich informacji na jego temat, na spotkanie jutro 17.02 po Mszy Świętej.

9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl., gdzie opublikowane są również wypominki roczne.

11. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.