Ofiarowanie Pańskie – 2 II 2020 – Krośnica

1. Jako uczniowie Chrystusa jesteśmy powołani do dawania w świecie świadectwa wiary pomimo niechęci wielu i odrzucenia prawd wiary. Niech ta dzisiejsza poświęcona świeca świadczy o naszej wierze. 24 dzień Życia Konsekrowanego, dlatego taca w całym Kościele w Polsce przeznaczona jest na utrzymanie klasztorów klauzurowych. Klasztor klauzurowy, to taki gdzie osoby nie wychodzą na zewnątrz na świat, a swoje życie poświęcają Bogu. Pomiędzy mszami jak w każdą pierwszą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

3. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy, w czwartek wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Odwiedziny chorych będą we wtorek 4.02 od godziny 9:00. Ponadto w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii. W piątek nabożeństwo NSPJ. Taca w ten dzień przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła. Spowiedź piątek od 15.30.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne naszego kościoła.

5. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Mężczyzn św. Józefa do salki przy klasztorze we wtorek po mszy św. wieczornej w Kluszkowcach.

6. Związek Podhalan o/Kluszkowce zaprasza na XIV-tą Edycję Zawodów Narciarskich o puchar Gorców w przyszła niedzielę tj. 9 lutego w stacji narciarskiej Czorsztyn-ski. Zawody rozpoczną się mszą św. o godz. 10.00.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl., jak również wypominki roczne.

10. Turystom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.