24 Niedziela Zwykła – 15 IX 2019 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiarę złożoną na potrzeby parafii w ubiegła niedzielę. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek dla poszkodowanej rodziny w pożarze w Kluszkowcach.

2. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza – Papieża i Cypriana – Biskupa. W środę św. Stanisława Kostki – zakonnika, patrona Polski, patrona młodzieży. W piątek św. męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. W sobotę św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie mężczyzn świętego Józefa w salce w klasztorze.

4. Schola zaprasza na próby śpiewu osoby chcące śpiewać w piątek o godz. 16.30.
Spotkanie oazy w środę o godzinie 16:00.

5. Spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę o godzinie 19:00.

6. Dziękuję za zawalanie węgla panu Józefowi Kacperkowi, Władysławowi Bielawskiemu, Markowi Oleksemu, ministrantom Cyrylowi i Robertowi Kowalczyk, Kamilowi Śliwińskiemu i Mikołajowi Greczkowi

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Pielgrzymka róż różańcowych do Łagiewnik odbędzie się 28 września. Zapisy w kancelarii i zakrystii

10. Zebranie wiejskie dzisiaj o godz. 17.00.

11. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłych śp. Marka Bednarczyka oraz śp. Rozalię Kubicz. Dobry Jezu a nasz Panie …..

12. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.