25 Niedziela Zwykła – 22 IX 2019 – Krośnica

1. Bóg zapłać za dar serca 1035,75 zł złożony dla poszkodowanej rodziny w pożarze.

2. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek wspomnienie świętego o. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo. W niedzielę odpust w Dębnie św. Michała Archanioła.

3. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie, są one wyczytywane w każdą środę w trakcie nabożeństwa do św Józefa.

4. W sobotę odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do Krakowa Łagiewnik. Zapisy do czwartku.

5. Czcicieli MB Szkaplerznej zapraszamy na Nabożeństwo Szkaplerzne w sobotę o godzinie 16:45.

6. Schola zaprasza na próby śpiewu osoby chcące śpiewać w piątek o godz. 16.30.
Spotkanie oazy w środę o godzinie 16:00.

7. Spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę o godzinie 19:00.

8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Serdecznie zapraszamy młodzież na uwielbieniowe spotkanie będące częścią trasy, która od kilkunastu miesięcy odbywa się w dużych miastach Polski. O. Adam Szustak OP realizuje pomysł uwielbienia Boga głoszeniem Słowa, muzycznym kunsztem i modlitwą tysięcy zgromadzonych osób.
26 października w Krakowie będziemy – wszyscy przez Jezusa UMIŁOWANI – wołać by realizowało się w nas ŻYCIE jako dzieci Boga i PRAWDA, że ” Teraz dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”!
Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii.

12. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.